074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב”וולפףסטון תעשיות אבן ושיש” נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח. על מנת לעזור לכם להפוך את רעיון ההנצחה למציאות, הכנו עבורכם מדריך קצר שיכלול את כל מה שאתם צריכים לחשוב עליו לפני שאתם מזמינים אנדרטה.

הסיפור שתרצו לספר
אנחנו יודעים שכל אדם הוא עולם ומלואו וכל אדם משאיר מאחוריו חיים מלאים סיפורים ורגעים יפים עם האנשים הקרובים אליו. אנחנו יודעים שהבחירה יכולה להיות קשה, אך נסו לחשוב ולהבין מהו הרגע הספציפי אותו אתם רוצים להנציח. התייעצו עם אנשים הקרובים אליכם והבינו מה הרעיון שאתם רוצים לספר על אותו אדם באמצעות האנדרטה. מה הוא אהב לעשות? במה הוא האמין? האם הייתה לו מטרה בחיים שהוא האמין בה ואתם רוצים לשתף אותה עם כולם? חשבו – לו אותו אדם שנפטר היה צריך להציג את הדברים שחשובים לו בחיים, מה הם היו?

חומרי הגלם
מרבית האנדרטאות מוצבות מחוץ לבית, בגנים, בפארקים או בכל מקום אחר שתבחרו להציב אותה. חשוב לזכור כי האנדרטה תהיה חשופה באופן מלא לאוויר שבחוץ במשך כל עונות השנה ותספוג גשם, חול, רוח, שמש חזקה וכל תנאי מזג אוויר שתוכלו לחשוב עליו. לכן, בזמן בניית המצבה, חשוב לוודא כי נעשה שימוש בחומרים חזקים במיוחד שעמדו בכל מזג אוויר. אנחנו ב”וולףסטון תעשיות אבן ושיש” מתחייבים להשתמש בחומרים הטובים ביותר והחזקים ביותר שישמרו על האנדרטה של האהובים שלכם במצב הטוב ביותר שאפשר.

העיצוב
אחרי שהבנתם מה הסיפור שאתם רוצים לספר ומה הם חומרי הגלם בהם תשמשו, אפשר לעבור לדבר על העיצוב. גם כאן, ההחלטה היא לגמרי שלכם. חשבו מהו המראה הוויזואלי שיעביר בצורה הטובה ביותר את המהות של האדם החשוב לכם. מהי הצורה של האנדרטה? האם היה ציור שהוא צייר או ציור שהיה חשוב לו במיוחד? שיר שהוא אהב או כתב בעצמו? באיזה צבע יופיע הכתב של האנדרטה? כל עניין העיצוב נמצא בידיים שלכם, ואנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו לגביו לפני ביצוע הזמנה כדי לוודא שנוכל להעניק לכם את העיצוב שהכי נכון לכם.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.