074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד, ולכן אנחנו רוצים לעזור לכם לשמור על הקהילה ועל בית הכנסת שלכם. בתי כנסת רבים שנאלצים או רוצים לבצע שיפוצים או תיקונים במבנה מוותרים מראש על שימוש בעבודות אבן ושיש, ואנחנו כאן כדי לגרום לכם לשקול את קו המחשבה הזה מחדש. הכנו עבורכם מאמר קצר שיסביר לכם מדוע כן כדאי לכם לשקול ביצוע עבודות אבן ושיש גם בבית הכנסת שלכם.

מה לבתי כנסת ולעבודות אבן ושיש?
אבן ושיש הם שני חומרים שמוכרים לאדם כמעט מאז ומעולם והם נותנים מראה פשוט אך אלגנטי. אפשר לחשוב כי לא קיים שום קשר בין השניים, אך למעשה הקשר ביניהם הולך שנים אחורה. גם בבתי כנסת עתיקים במיוחד ניתן למצוא מגוון פריטים העשויים אבן ושיש, אז למה לא להשתמש בהם גם היום? הטכנולוגיה והלמידה המתמדת של האדם את אותם חומרים הפכה את העבודה עם אבן ושיש להרבה פחות מורכבת מכשהייתה בעבר, והיום אפשר להכין מהם מגוון רחב של מוצרים.

אילו עבודות אבן ושיש יכולים להתאים לבית הכנסת שלי?
אין שני בתי כנסת שדומים אחד לשני, לכן אנחנו לא רוצים להגביל אתכם ברעיונות או במוצרים שתוכלו להוסיף לבית הכנסת שאתם מתפללים בו או אחראיים עליו. במידה ויש מוצר מסוים שחסר בבית הכנסת שלכם או שאתם רוצים להכניס אליו משהו חדש אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ופשוט לשאול אותנו. יחד, נוכל לבצע תהליך של חשיבה משותפת ולהבין מהו בדיוק הדבר שחסר לכם על מנת שתהיו מרוצים.

חשוב לי לפקח על העבודה ועל תהליך ייצור המוצר, האם זה אפשרי?
אנחנו ב”וולףסטון תעשיות אבן ושיש” מאוד מאמינים בשיתוף פעולה ושיקוף מלא עם הלקוחות שלנו. אנחנו מאמינים בנתינת שירות אישי וליווי מלא לאורך כל תהליך ההזמנה, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בשליטה מלאה על ההזמנה ותמיד יודעים מה קורה איתה. אנחנו מתחייבים לשימוש בחומרים הטובים ביותר ובכלים המתקדמים ביותר על מנת להוציא אתכם הכי מרוצים שאפשר.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.