074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

כיתוב על מצבות

איך נבחר כיתוב על מצבות

קשה להתווכח עם כך שפטירה הוא חלק לא פשוט אבל בלתי נמנע בחיינו. כולנו בעת כזו או אחרת נצטרך להתמודד עם אובדן והכאב שנותר, אבל ישנה דרך שבה נוכל להשאיר, אפילו אם מעט, את זכרונו של האדם האהוב שהלך לעולמו. 

הדרך שבה נוכל לעשות זו היא שילוב על מצבות כיתוב ייחודי שמאפיין ומהדר את האדם שאיבדנו, וישנן כמה דרכים לעשות זאת. 

 

למה מצבות כיתוב הן הכרחיות

כיתוב על מצבה מספק לנו, קודם כל, את הצורך הבסיסי לזהות למי משויכת המצבה. אבל, מעבר לכיתוב המציין את שם הנפטר ותאריכי לידתו, פטירתו ושם הוריו, נוכל להוסיף עוד מילים ובכך לייחד ולפאר את האדם. 

 

איזה כיתוב מצבות נהוג

מעבר לשם ותאריכי הלידה והפטירה, כיתוב מצבות לרוב מציין את המילים תנצב”ה בהתאם למסורת היהודית, ואף משפט קצר על האדם. האופציות כאן הן אין סופיות וחשוב לדעת שאין החלטה אחת נכונה. לכן, תוכלו לבצע את ההחלטה האולטימטיבית בהתאם לאדם הנפטר, משמע תוכלו להתאים את הכיתוב לאופי, או למשהו מיוחד בו, שתרצו להשאיר לזכר. 

לדוגמא, ניתן לבצע כיתוב של ציטוט מהשיר הכי אהוב עליו או אפילו שיר שהוא כתב אם הוא היה אומן. לחילופין, ניתן להשתמש בציטוט מספרו האהוב או ציטוט שמאפיין אותו ומדגיש כמה הוא היה מיוחד. כמו כן, ניתן לכתוב באופן הפשוט ביותר כמה הוא היה חשוב לנו וכמה אהוב הוא היה על ידי האנשים שהיו קרובים אליו, ולפעמים המילים הללו בדיוק, פשוט אומרות הכול.

 

איפה נעשה כיתוב על מצבה

מעבר לעיצוב המצבה, גם כיתוב על מצבות צריך להיות מעוצב באופן נאה לעין, על ידי בחירה של פונט וצבע שיתאימו לאבן המצבה. כיתוב על מצבות נוכל לעשות עם חברת וולףסטון שעובדת מזה שנים רבות בתחום בניית המצבות מהצעד הראשון ועד האחרון, כשהן מונחות על הקבר. במידה ואינכם בטוחים, תמיד תוכלו לקבל בחברה זו ייעוץ בנוגע לכיתוב הכי פופולרי וכיצד הכי טוב לשלב אותו על האבן. 

 

לסיכום

בחירת כיתוב על מצבות הוא חלק לא פחות חשוב מאשר הבחירה באבן המצבה עצמה. נוכל לעשות את הבחירה עם הייעוץ המקצועי של וולףסטון. 

 

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.