074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

לוחות זיכרון והנצחה

מעוניינים בעיצוב של לוח הנצחה וזיכרון?

לוחות זיכרון והנצחה מיוצרים מחומרים שונים כגון זכוכית מחוסמת, עץ מלא או אבן שיש או גרניט. אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מתמחים בתכנון ועיצוב של לוחות זיכרון איכותיים העשויים מחומרי גלם חזקים במיוחד העמידים בפני פגעי מזג האוויר של ישראל. הצוות שלנו מייבא את האבן והשיש האיכותיים והחזקים ביותר ומייצר עבורכם, על פי הזמנה, את לוחות הזיכרון היפים והמכבדים ביותר. לוחות הזיכרון שלנו מוצבים במקומות שונים כגון בתי חולים, בתי כנסת ואתרי זיכרון לחללי צה”ל.

לוחות הנצחה וזיכרון מאבן שיש

השירות לתכנון ועיצוב של לוחות הנצחה של החברה שלנו, זמין לאיזורים רבים ברחבי הארץ. בין איזורי השירות שלנו ניתן למצוא את איזור הדרום ואיזור המרכז. ניתן להזמין דרכנו לוחות זיכרון תל אביב, רמת גן ואיזור הדרום במחירים הוגנים ומותאמים לצרכים שלכם. אנחנו מתמחים בתכנון ועיצוב של לוחות זיכרון תל אביב והסביבה ומספקים את השירות שלנו למאות לקוחות מהאיזור.

עיצוב לוחות זיכרון בהתאמה אישית

על מנת שתוכלו להתקין את לוח הזיכרון בהתאם למבנה הקיים, אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מספקים לכם שירות מקצועי של עיצוב לוחות זיכרון והנצחה בדרום ובאיזור המרכז בהתאמה אישית. את כל חומרי הגלם אנחנו מייבאים לישראל ואת הייצור אנחנו מבצעים בארץ בהתאם להזמנה שלכם של לוחות זיכרון והנצחה בדרום והמרכז.

מחירים משתלמים לעיצוב לוח זיכרון

אחד מלוחות הזיכרון הנפוצים היום הוא לוח זיכרון המותקן בקבורה הנעשית בתוך הקיר בכוכים. קבורה מסוג זה נקראת קבורת סנהדרין והוא נהוגה בישראל כבר משנת 2006 ובעולם היא נהוגה כבר שנים רבות. אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש יכולים לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד ללוחות זיכרון בקבורת סנהדרין ולספק לכם אותם בטווח זמנים מהיר ויעיל ביותר. לוחות זיכרון בקבורת סנהדרין יכולים להגיע בעיצוב מותאם אישית על פי הדרישה שלכם.

לוחות זיכרון והנצחה באיכות גבוהה

רוצים לקבל עוד פרטים על תכנון ועיצוב לוחות זיכרון והנצחה? אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מזמינים אתכם להכיר את העיצובים שלנו דרך הקטלוג המקצועי כאן באתר ולבחור את העיצוב המתאים לכם. אם אתם מעוניינים בתכנון של לוח זיכרון בהתאמה אישית, צרו איתנו קשר עכשיו ונעשה זאת עבורכם בצורה המקצועית ביותר.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.