074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבה לקבר כפול

אם בן או בת הזוג שלכם נפטרו, יש לכם אפשרות להתקנת מצבה כפולה

אחת המצבות הנפוצות ביותר לזוגות היא מצבה לקבר כפול כאשר ישנו גורם מחבר בין 2 המצבות. כיום מקובל לבנות מצבה אחת גדולה במידה כפולה עם אבן ביניים מחברת. אופציה נוספת היא הקמת 2 מצבות נפרדות לגמרי עם הוספת ריצוף ביניהן. בכל בנייה של מצבה כפולה ל-2 בני זוג, אתם תוכלו לבחור את מבנה המצבה, העיצוב שלה וסוג האבן. בנוסף לכך, תוכלו לבחור את סוג האותיות ולהחליט מה יהיה הכיתוב על המצבה של האדם הנפטר ואת הכיתוב שיהיה גם על המצבה שלכם.

בניית מצבות כפולות תל אביב והסביבה

אם אתם גרים באיזור תל אביב או בית העלמין בנמצא באיזור המרכז, תוכלו להזמין מצבות כפולות תל אביב והסביבה דרך חברה מקצועית המתמחה בייצור מצבות מסוגים שונים של אבנים. בין סוגי האבנים לייצור מצבות ניתן למצוא את מצבות הגרניט, מצבות הסלעים ומצבות יוקרתיות בשילוב זכוכית. חומרי הגלם מהם עשויות המצבות הם איכותיים במיוחד ויכולים להחזיק שנים רבות גם בפגעי מזג אוויר קשים. הבחירה של סוג האבן מתבצעת על ידכם באופן אישי בשיחת טלפון או בפגישה של צוות החברה אצלכם בבית.

מחירים הוגנים למצבות כפולות לזוג

ישנן כמה דרכים להוזיל את עלות המצבה הכפולה. דבר ראשון כדאי לכם לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום המספקת את השירות במחיר הוגן ומתאים לשוק. בנוסף לכך, כדאי להעדיף מצבות מאבנים אשר נחצבות בישראל או אבנים נפוצות יותר כמו הגרניט. בדרך כלל, אבן בצורתה הטבעית ללא ליטוש תהיה זולה יותר ותוזיל גם את המחיר לייצור המצבה. האבנים הטבעיות נראות גם טוב יותר לאחר מספר שנים מכיוון שהן נטמעות טוב יותר בטבע ואינן זקוקות לליטוש או ניקיון יסודי כמו מצבות אחרות.

בנייה והתקנה של מצבה לקבר כפול עם חברה מקצועית

על מנת שתוכלו לבחור מצבה כפולה במחיר הוגן ובאיכות גבוהה, כדאי לכם לפנות לחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש. וולףסטון תעשיית אבן ושיש נחשבת לאחת החברות המקצועיות בישראל בתחום ייצור מצבות מאבן טבעית והיא יכולה לספק לכם הצעת מחיר מדוייקת לדרישות שלכם. צוות החברה יגיע אליכם הביתה ויציע לכם מספר אופציות לבחירה ואת המחיר המתאים ביותר לתקציב שלכם.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.