074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות אומנותיות

בחירת מצבה לנפטר היא לא דבר פשוט, אבל נוכל להפוך את התהליך לכזה שינציח את זכרו. לכן, נוכל לבחור אבן מצבה, תמונה וכמובן כיתוב שיאפיינו היטב את הנפטר ויביאו לנו זיכרונות נעימים בכל ביקור בקבר. 

איך נוכל לבחור מצבות אומנותיות

חלק מהדרכים לייחד ולעודד זיכרון של אדם נפטר היא בניית מצבה מיוחדת שמאפיינת רק אותו. נוכל לעשות זאת במגוון דרכים ואפשרויות, אפילו אם נכליל רק רכיב אחד ייחודי בתוך המצבה ולא את כל הדרכים. הדבר החשוב באמת הוא שמאחורי כל בחירה, תעמוד המחשבה על האדם הנפטר. אז מהן מצבות אומנותיות באמת?

מהן מצבות אומנותיות

מצבה אומנותית, או מיוחדת, היא מצבה שכוללת בתוכה אלמנטים שאינן קלאסיים בהכרח. מצבה רגילה היא מצבה העשויה מאבן, עם כיתוב הקדשה המכילים פרטים בסיסיים ונגיעה אישית. אבל, תמיד ניתן לבצע תוספות שמדגישות ומביאות לחיים את זיכרון הנפטר, לכן אין דרך אחת בלבד או דרך נכונה או שגויה לעשות זאת. 

איך נהפוך מצבה לאומנותית

אבן

ישנן מגוון אבנים מיוחדות שנוכל לבחור:

מצבות חלילה עצמון, הן מצבות העשויות משני סוגי אבנים; אבן חלילה ואבן עצמון. שני האבנים מקורן בחציבה ארצית ובעלות גוונים חמים ונעימים. השילוב ביניהם מבטיח עמידות כמו גם שילוב עיצובי מרשים ויפה. ניתן כמובן גם ללכת על מצבות אבן עצמון או אבן חלילה בלבד. 

כמו כן, נוכל ללכת על מצבות שיש טורקי שהן הרבה יותר חלקות, מודרניות ויוקרתיות מבחינת נראות. הן מקנות מראה מעט יותר חלק עם צבע אחיד. 

לבסוף הבחירה של מצבה אבן גלילית היא בחירה בנראות עם חן טבעי ולא מלוטש. מצבה אבן גלילית מקנה נראות ארצישראלית שמחוברת למולדת שלנו. 

אמנות

נוכל לבחור כל אבן שציינו, לא רק לכל המצבה, אלא גם לפיסות אומנות בעיצוב מיוחד שיוצבו על הקבר. משמע, נוכל לבחור מצבות שיש טורקי לפיסול של לב או ספר, או מצבות חלילה עצמון על מנת ליצור פסל קטן שמתאים לאופי הנפטר, כמו פרח או כלי נגינה. 

איפה נבנה מצבות אומנותיות

מצבות אבן עצמון, שיש טורקי וחלילה נוכל לעצב באופן מותאם אצל וולףסטון. חברה זו עוסקת מזה שנים רבות בבניה ועיצוב מצבות, ולכן אם אינכם בטוחים איך לאפיין היטב את המצבה, תוכלו לקבל ייעוץ חם ומקצועי בחברה זו. 

לסיכום

מצבות אומנותיות הן דרך נפלאה לחלוק כבוד אחרון לנפטר. נוכל לבחור באבן ייחודית או ללכת על פסל מעוצב בהתאמה אישית. 

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.