074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות במחיר סביר

קביעת מצבה אינה צריכה להיות אירוע יקר והיום אפשר למצוא גם מצבות זולות

מצבות במחיר סביר הן מצבות מאבנים נפוצות יותר כגון אבן חברון ואבן סלייב והמחירים נעים בין 3,000 ש”ח לבין 8,000 ש”ח תלוי בדרישה שלכם מבחינת העיצוב ומבחינת שימוש בחומרי גלם נוספים כמו אבן גרניט בצבע אדום או שחור. דרך נוספת להוזיל את עלות הזמנת המצבה היא באמצעות בחירת כיתוב קצר יחסית וטכניקת כיתוב זולה ופשוטה. ישנן תוספות שונות למצבה כמו כד קבוע לפרחים או בית נרות נשמה לעילוי הנפטר וגם כאן יש אפשרות לבחור בתוספת זולה יותר או לוותר עליה במקרה וזה לא עומד בתקציב שלכם.

מחיר הכיתוב על מצבות

על מנת שתוכלו להפחית את העלות על הזמנת המצבה לאדם נפטר היקר לכם, יש לכם אפשרות לבחור את סוג הכיתוב וכאמור גם את אורך הכיתוב, כלומר מספר האותיות שיופיעו על המצבה. השיטה המוזלת ביותר לכיתוב על אבן מצבה הינה החריטה כאשר היא מתבצעת דרך מכונה מיוחדת להתזת חול בלחץ גבוה בשימוש שבלונות מוכנות מראש. התוצאה היא במקרה זה – אותיות חרוטות ושקועות. את האותיות שנוצרו בעת החריטה ניתן לצבוע ובמידה והחלטתם להזמין מצבה מאבן חברון, אז זה בהחלט מומלץ. מצבות יקרות יותר המגיעות בצבעים כהים, לא מומלץ לצבוע את האותיות אלא להשאיר את הכיתוב בצבע לבן הנשאר לאחר החריטה.

בחירת החברה לייצור המצבה

הבחירה בחברה שתייצר עבורכם את המצבה הינה בחירה חשובה ביותר מכיוון שבכל ייצור של מצבה, יש להסתכל על הטווח הארוך ועל המצב של המצבה עוד מספר שנים. חברה מקצועית המביאה ניסיון בתחום ייצור המצבות, יכולה לייצר עבורכם מצבה באיכות גבוהה אשר אינה דורשת תחזוקה יקרה מדי בהמשך השנים הבאות. אחת החברות המובילות כיום בישראל בייצור ועיצוב מצבות היא חברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש המחזיקה מפעל ומרכז תפעולי מרשים ומקצועי בעיר אור יהודה. צוות החברה משתמש בכל סוגי האבנים לייצור מצבות ויכול לספק לכם את המחיר המוזל ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

הזמנת מצבות במחיר סביר

לקבלת הצעת מחיר למצבות במחיר סביר, שלחו הודעה לכתובת המייל המופיעה כאן באתר או התקשרו ישירות למספר הטלפון של חברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש המופיע בראש הדף. צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת המצבה המוזלת ביותר ובאיכות טובה שתשרת אתכם לשנים רבות קדימה ותעניק את הכבוד המתאים והראוי לאדם היקר לכם.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.