074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות בראשון לציון

כל מה שצריך לדעת על מצבות בראשון לציון 

במידה ואדם קרוב אלינו נפטר לאחרונה, יש לנו כעת הזמן לבחור כיצד להנציח כראוי את זכרו. את זה נעשה כמובן באמצעות בחירת מצבה שתשקף אותו ותעצים את זכרו בכל פעם שנבוא לבקר אותו. ישנם כמה אלמנטים חשובים שצריך לקחת בחשבון בעת בחירת מצבות שיעזרו נו לקלוע למטרה.

איך נבחר מצבה

סוג אבן

הדבר הראשון והבסיסי ביותר בבחירת מצבה, היא כמובן האבן שתונח. ישנו מגוון רחב של סוגי אבנים וכמובן הצבע שלהן. לכן, בהתאם לאופי האדם, נוכל לבחור באבן שחורה וחלקה משיש טורקי, או לחילופין באבן ירושלמית על מנת להדגיש את אהבתו לארץ ולמולדת. כמובן שנוכל לבחור לשלב שני סוגי אבנים.

כיתוב על המצבה

נוסף על האבן, הכיתוב מאד עוזר לנו לייחד את זכרו של האדם. מעבר לכיתוב בסיסי, נוכל לשלב טקסט קצר המנציח את הנפטר. לחילופין, נוכל לבחור בציטוט כלשהו שהיה אהוב עליו או מתאר אותו. יש כאן מגוון אפשרויות ואין החלטה אחת שהיא הכי נכונה, לכן פשוט מומלץ שתלכו עם הלב.

תוספות

לבסוף, ניתן להוסיף על גבי המצבה גם תוספות מיוחדות כמו תמונות, צורות לב או ספר, ועוד רבים. כל תוספת כזו היא כמובן לא חובה, אבל אם אנו מרגישים שזה יכול לייחד ולהדגיש יותר את האופי של הנפטר, אז מה טוב.

איפה נבחר מצבות בראשון לציון

במידה ואנו מחפשים היכן לעצב מצבת ברחובות, או מצבות הוד השרון, כמו גם מצבות פתח תקווה, נוכל כמובן לפנות אל וולףסטון שפועלת בפריסה ארצית. מצבות ברחובות או מצבות בראשון לציון כמובן אינן שונות אבל העבודה המקצועית של וולףסטון יכולה לעזור לנו לקבל החלטה ראויה שנרגיש עמה בנוח, דווקא בגלל שהם גמישים מבחינת אזור.

לסיכום

אם אנו מאזור המרכז, אז מצבות פתח תקווה, כמו גם מצבות הוד השרון, נוכל לעשות עם וולףסטון בלי בעיית גישה, אבל כן עם כל התמיכה והסיוע להם נזדקק.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.