074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות ברחובות

איפה נעצב מצבות ברחובות

חלק חשוב שכולל הליך האבל, לאחר פטירת אדם אהוב, הוא כמובן המחשבה שאנו משקיעים בהכנת מצב מיוחדת לזכרו. מצבה מיוחדת היא מצבה שמנציחה את זכרו בכל דרך שקשורה אליו, החל מהכיתוב ועד סוג האבן שנבחר. למרות שמדובר על תהליך כואב, חשוב לזכור כי מצבות מיוחדות הן הדרך שלנו לחלוק כבוד אחרון לאדם שאהבנו כל כך. 

איך נעצב מצבות מיוחדות

אבן

אחת הדרכים הראשונות בהן נוכל להפוך את מצבת הנפטר למיוחדת היא בחירת האבן שתנוח מעליו. אבני מצבה הן לרוב יוקרתיות ונוכל לבצע כל בחירה בהתאם לאופי של הבן אדם. לדוגמא, אם הוא היה אדם ססגוני וצבעוני, אולי אבן בצבע ורדרד ולא אפור או שחור, תאפיין אותו יותר. כמו כן, נוכל אפילו לבחור באבני מצבות משולבות ולא ללכת רק על סוג אחד של אבן. 

כמו כן, אם מדובר על מצבות מכפלה עבור שני אנשים, נוכל עדיין לעשות שימוש של מצבות משולבות ולהתאים אבן לאופי של כל נפטר. 

כיתוב

לאחר שבחרנו אבן ייחודית, נוכל להביא לזכר את הנפטר, או הנפטרים, עם הכיתוב המיוחד שנקדיש להם. מעבר לכיתוב הבסיסי, נוכל לשלב משפטים יפים שמתארים אותם, או ציטוטים שהם הכי אהבו משירים או ספרים. אין כאן חוקיות, וכל דבר שתחליטו לעשות הוא יפה ומכבד.

תמונות

לבסוף, דרך נהדרת להביא זיכרון בכל פעם שנבקר את הקבר הוא הצבת תמונות על מצבת יחיד, ובמיוחד על מצבות מכפלה. עם התמונות, משהו מעבר לזיכרון של הנפטרים נשאר עמנו. 

מי יכול לעצב מצבות ברחובות

אם אנו מחפשים לעצב מצבות ברחובות, או בכל עיר דרום אחרת, מומלץ ליצור קשר עם חברת וולףסטון. חברה זו עובדת מזה שנים רבות בתחום עיצוב ובנייה של מצבות בהתאם לבקשה של כל לקוח. כמו כן, תוכלו לקבל ייעוץ וליווי תומך ומכיל לאורך כל קבלת ההחלטות. 

לסיכום

בחירת המצבה עבור הנפטר, או הנפטרים, הוא לא הליך פשוט. אבל, חשוב לזכור שנוכל להפוך את זה לדרך נפלאה להנציח את הנפטרים. נוכל לעשות זאת באמצעות בחירת אבן ייחודית שמאפיינת אותם, כמו גם כיתוב ייחודי שקשור בהם. לבסוף, נוכל אפילו לשלב תמונה שלהם על המצבה. 

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.