074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות לנפטר בודד

נפטר בודד נחשב למי שאין לו בן או בת זוג, הורה או ילדים החיים בישראל

אם חבר או מכר שלכם נפטר ואין לו קרובים החיים בישראל, תוכלו לבחור עבורו מצבות לנפטר בודד. המצבה תיקבע 30 יום לאחר יום הקבורה או שנה מיום הקבורה כאשר את המצבה תדרשו להזמין מחברה המייצרת ומתקינה מצבות. במקרה של נפטר בודד ניתן לבדוק מול ביטוח לאומי מה הזכויות של הנפטר במקרה שלו. את המצבה יש להזמין בגודל מותאם לתנאי השטח ולבחור את הכיתוב אשר יופיע על המצבה. המחיר של הזמנה והתקנת המצבה תלוי במספר פרמטרים כגון שיטת החציבה, סוג האבן ממנו עשויה המצבה, הגודל שלה וכמות הכיתוב ואופן הכיתוב על המצבה.

בחירת המצבה במהלך 30 הימים לפטירה

רוב האזרחים היהודים בישראל קובעים את המצבה לאחר 30 ימים מיום הפטירה של האדם הקרוב אליהם. במהלך 30 הימים הללו, תוכלו לבחור את המצבה המתאימה לתקציב שלכם. חשוב לציין כי התשלום על המצבה או כל תשלום אחר אינו נגבה ישירות מחברה קדישא והתשלום מתבצע רק מול החברה המייצרת וקובעת את המצבה בבית העלמים. החברה המייצרת את המצבה מצידה מחוייבת לעמוד במידות המצבה הנהוגות באותו בית עלמין או בחלקה הספציפית של בית העלמין.

השימוש במענק פטירה לצורך תשלום על המצבה

חשוב לדעת שאם אתם מטפלים בהזמנת מצבה עבור נפטר בודד, יש אפשרות לשלם על המצבה עם מענק הפטירה המגיע לנפטר. נפטר אשר קיבל במהלך חייו קצבת שאירים, קצבת זקנה, נכות כללית או קצבה לנפגעי עבודה, יהיה זכאי למענק הפטירה העומד כיום (החל מינואר 2022) על סכום של 9,129 ש”ח. אם אתם צריכים סיוע במימון התשלום על המצבה, מומלץ לכם לבדוק את האופציה הזו מול ביטוח לאומי ולבדוק האם ניתן לממש אותה ב-30 הימים מיום הקבורה, או גם בחודשים שלאחר מכן.

הזמנת מצבות לנפטר בודד מחברה מקצועית

להזמנה של מצבות לנפטר בודד באיכות טובה ובמחיר הוגן ונוח, צרו קשר עם חברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש המספקת שירות מקצועי לייצור מצבות איכותיות ובמחיר זול עבור נפטרים בודדים בבתי עלמין באיזורים נרחבים בארץ. המפעל של החברה ממוקם בעיר אור יהודה והוא מייצר מצבות במגוון עיצובים וגדלים בהתאמה מושלמת לדרישות של כל בית עלמין.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.