074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות מאבן טבעית

מצבות מאבן טבעית הן מצבות חזקות ויציבות במיוחד היכולות להחזיק לשנים רבות גם בתנאי מזג אוויר קשים. אם אדם הקרוב אליכם נפטר ואתם צריכים להקים עבורו מצבה, אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג המצבות שלנו כאן באתר ולבחור את סוג המצבה המתאימה לכם ביותר. ידוע לנו את הקושי בניהול הקבורה במקביל לימי האבל ולשבעה ולכן הצוות שלנו יכול לטפל בכל בקשה שלכם בצורה המהירה והיעילה ביותר על מנת שהמצבה תהיה מוכנה על פי הדרישות שלכם.

תכנון ועיצוב מצבות עם מומחים בתחום

אם אתם מעוניינים במצבות איכותיות ברמת מצבות אבני החושן, אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש הכתובת שלכם. האבן שאנחנו משתמשים בה לייצור מצבות היא איכותית במיוחד והיא מגיעה מהמפעלים הגדולים בעולם לחציבת אבנים. איכות של מצבות אבני החושן דומה לאיכות של המצבות שלנו הנחשבות כיום למצבות המובילות באיכות שלהן, בדגש על סוגי האבן השונים.

כל סוגי המצבות העשויות מאבן

בדומה למצבות אבני שוהם, גם המצבות שלנו עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר והן מיוצרות באמצעות ציוד מתקדם לעיצוב מצבות. איכות הייצור שלנו אף עולה על ייצור מצבות אבני שוהם ואנחנו שמים דגש על מגוון רחב יותר של סוגי מצבות עבור הלקוחות שלנו. ההזמנה יכולה להתבצע כבר במהלך השבעה של הנפטר והבחירה יכולה להתבצע על פי בחירה של מצבה מהקטלוג שלנו המופיע כאן באתר.

הזמנה טלפונית של מצבה בהתאמה אישית

על מנת שתוכלו לקדם את ההזמנה של המצבה ולא להתעכב יתר על המידה, אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מציעים לכם לבצע הזמנה טלפונית של המצבה המתאימה ביותר עבורכם. מכיוון שזמן השבעה ותקופת האבל הראשונית היא קשה מאוד, אנחנו מאפשרים לכם לבצע הזמנה מהירה וקלה במיוחד דרך הטלפון עבור מצבות אבן טבעית איכותיות במיוחד. בנוסף לכך, תוכלו לבחור טלפונית גם את הכיתוב למצבות אבן טבעית שיהיה חרוט על האבן. בין המצבות שאנחנו מציעים לכם, אפשר למצוא מצבה אבן ירושלמית הנחצבת בהרי יהודה ובעיר ירושלים. מצבה אבן ירושלמית מגיעה בגוונים ורוד, אדום, חום וצהוב.

מצבות מאבן טבעית באיכות גבוהה

להזמנה של מצבות מאבן טבעית, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו נסייע לכם בבחירת המצבה המתאימה ביותר עבורכם. בכדי לכבד את הנפטר במצבה יפה ומכובדת, אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מציעים לכם ליצור איתנו קשר להזמנה של מצבת אבן איכותית.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.