074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות מיוחדות גרניט

אם נדרש מכם לבחור מצבה לאדם הקרוב אליכם שנפטר, יש לכם אפשרות לבחור את סוג חומר הגלם ממנו עשויה המצב. אחד מהסוגים הנפוצים בישראל הוא סוג הגרנטי. מצבות מיוחדות גרניט מגיעות לישראל בייבוא ממפעלי שונים בעולם. סלע הגרניט בעל מאפיינים ייחודיים של צפיפות רבה המאפשרת לעיצב מצבות באופן מדוייק ביותר. אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מתמחים בעיצוב מצבות העשויות מאבן הגרניט המחזיקות לאורך זמן ומאפשרות לשמור אך כבוד הקבורה לשנים רבות.

חוזק ועמידות לאורך זמן נגד פגעי מזג האוויר

אחת הסיבות לכך שמצבות אינן מחזיקות לאורך זמן היא העמידות של המצבות לפגעי מזג האוויר של ישראל. אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מציעים לכם מצבות איכותיות מאבן גרניט אשר שומרות על הברק שלהן לאורך זמן ויכולות לעמוד בפגעי מזג האוויר לשנים רבות. בקטלוג המצבות שלנו באתר, תוכלו למצוא מגוון רחב של מצבות העשויות אבן גרניט כגון מצבות גרניט שחור או מצבות אבן גרניט אדומות או אפורות. מצבות גרניט שחור מביאות איתן ברק מרשים במיוחד המעניק עיצוב מושלם למצבה.

עיצוב מפואר וייחודי עם כיתוב להנצחת הנפטר

על מנת שתוכלו לבחור את המצבה המתאימה ביותר, אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש  מאפשרים לכם לבחור את צבע המצבה של הנפטר דרך האתר. מצבות גרניט אדום או אפור מופיעות כאן בקטלוג והן מאפשרות לכם לעשות את הבחירה בצורה מושכלת. את ההזמנה תוכלו לבצע טלפונית דרך מספר הטלפון באתר ולבחור בין מצבות גרניט אדום, לבין אפור, שחור או כחול.

פנייה לחברה מקצועית לעיצוב מצבות מגרניט

מלבד הבחירה בסוג המצבה, חשוב שתבחרו בחברה מקצועית עם ניסיון בעבודה עם אבן גרניט. אנחנו בחברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מציעים לכם שירות מקצועי לעיצוב מצבות גרניט אפור, כחול, אדום או שחור באיכות גבוהה במיוחד. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירה בין מצבות גרניט אפור לבין הצבעים האחרים. הבחירה של מצבות גרניט כחול, אפור, שחור או אדום משפיעה בסופו של דבר על העיצוב הכללי של המצבה. אך בכל מקרה, הבחירה שלכם בין מצבות גרניט כחול או צבעים אחרים היא תהיה הטובה ביותר, כאשר אנחנו בוחרים את אבן הגרניט האיכותית ביותר עבור המצבה של הנפטר היקר לכם.

עיצוב של מצבות מיוחדות גרניט

לפרטים נוספים והצעת מחיר למצבות מיוחדות גרניט, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר, או לחילופין השאירו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר והצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.