074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות משיש גרניט

לעיתים בחיים מגיעים רגעים כאלו שלא בא לכם להתעסק איתם, רגעים בהם אתם מאבדים אדם יקר, והאבל תופס את מקומו בחייכם. האבל הוא דבר לא פשוט שעלינו ללמוד להתמודד איתו, לאבד מישהו חשוב ויקר זו אבדה שלעיתים בלתי ניתנת לתפיסה, יחד עם זאת יש הרבה מה לעשות סביב זה, כמו לארגן את הלוויה, לדאוג למקום, לסעודה, לצלוח את השבוע הקשוח, ולצאת לחיפוש אחר מצבה, הבית החדש של האדם היקר.

 

לצאת לחיפוש

כשעומדים מול בחירה כזאת, לעיתים קשה להבחין בין כל הדגמים והאפשרויות שיש, נאלצים להתייעץ, לחפש, לבדוק מקומות, עד שבא לכם לברוח ולעזוב את העניין הזה. אבל העניין הזה חשוב לא פחות מהשאר, ובין מגוון האפשריות הרבות קודם כל היינו ממליצים על הכוונה נכונה, על חיפוש מקום נכון שיכול להעניק לכם את השלווה והשקט ולדאוג בשבילכם לכל מה שצריך.


אז מה בוחרים?

כפי שאמרנו, יש לא מעט אופציות בשוק, ועם זאת יש כמה סוגים שמאוד הולכים היום. הם לא רק הולכים, אלא שהם גם מומלצים, טובים ומיוחדים – כדי שיהיה זה ״בית״ חדש וקסום לאדם היקר. בין מגוון האפשרויות ישנם מצבות משיש גרניט שמייצרת תחושה שונה, אחרת, נעימה. מצבות אבן שמיוחדות מאוד ונותנות הרגשה של חלק מהטבע, חלק מהאבנים, חלק מהאדמה, ועם זאת שומרות על יופי. מצבת אבן קדומה, כי אם כבר, אז כבר. מצבת אבן קדומה היא מצבה שמייצגת את הקדום, נותנת במה ודגש לאבן במלוא תפארתו, ואכן משרתת את המטרה שאתם מחפשים – יופי וצניעות. 

 

״וולףסטון״ בית של שיש ואבן 

מצבות משיש גרניט, ובכלל מצבות צריכים לבחור נכון, צריכים להבין מי החברה שעומדת מולכם, ומה ההצעה. אנחנו ב- ״וולףסטון״ מתמחים כבר שנים באבן ושיש, מעסיקים צוות של מומחים שיודע את העבודה, מכיר את השוק, ומבין איך לגשת, להעניק, לגעת ולהביא לכם את הדבר שאתם מחפשים, את המצבה שתתאים בדיוק לאדם היקר לכם, ולכם כמשפחה. 

 

אנו דוגלים ביחס אישי, במקצועיות, איכות וכבוד. חשוב לנו שביעות רצונכם ולכן נעשה הכל על מנת שתרגישו שהגעתם למקום הנכון לכם, שתמו החיפושים שלכם. אל תהססו לפנות אלינו לקבל ייעוץ נוסף, מחכים לכם. 

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.