074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב”וולףסטון תעשיות אבן ושיש” בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד. אנחנו בטוחים שיש לכם הרבה שאלות שנוגעות לענייני המצבה ועל מנת להקל עליכם בתקופה הזו – הכנו עבורכם מדריך קצר בשפה ברורה שיסכם לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים מצבה.

אילו סוגי מצבות קיימים?
ניתן היום למצוא מגוון רחב של סוגי מצבות, כל אחת מהן בנויה מסוג אחר של אבן או שיש. הטכנולוגיה והכלים המתקדמים שאנחנו משתמשים בהם מאפשרים לנו לייצר סוגים רבים של מצבות ולהכין אותן בצורות ובגדלים שונים. נהוג לחלק ולקרוא לסוגי המצבות לפי סוג האבן שבהם משתמשים כמו אבן חרמון, גרניט, שיש טורקי ועוד. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המצבות שאנחנו מציעים לרכישה לצד תמונות לדוגמא.

באילו חומרים אתם משתמשים לבניית המצבות?
אנחנו משתמשים בחומרי אבן מקוריים ובשיש יוקרתי ומקצועי. באתר שלנו תוכלו לראות פירוט של כל סוגי האבנים שבהם אנו משתמשים, אך במידה ויש סוג אבן מסוים שאתם מעוניינים שנשתמש בו ולא מוצאים אותו אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת לוודא שהחומר קיים אצלנו ושנוכל להכין עבורכם את המצבה.

מדוע אתם משתמשים דווקא באבן ושיש?
אבן ושיש משמשים במשך שנים רבות כחומרים לבניית מצבות מהסיבה הפשוטה שהם עמידים מאוד. גם אבן וגם שיש לא נפגעים בקלות מנזקי מזג האוויר ולא משנים את צורתם לאורך זמן.

האם ניתן להזמין מצבה אחת עבור שני אנשים?
כמובן. זוגות רבים מבקשים להיקבר יחד, ולכן עלינו לכבד את בקשתם ולספק להם גם מצבה משותפת. אצלנו באתר תוכלו למצוא “מצבות כפולות” שיענו בדיוק על הדרישה הזו.

האם ניתן לעצב את המצבה שהזמנתי באופן אישי וייחודי?
כמובן. אנחנו מבינים את החשיבות של עיצוב מצבה שתתאים בדיוק לאדם היקר לליבכם, ולכן אנחנו מציעים שירות וליווי אישי בכל תהליך ההזמנה. במידה ויש לכם רעיונות מיוחדים או דברים ספציפיים שאתם רוצים להוסיף על המצבה של יקיריכם – שיר קצר, ציטוטים, איור ועוד – אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ויחד נוכל להבין איך לבצע את המשימה עבורכם.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.