074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

שחזור מצבות עתיקות

מעוניינים בשחזור או שיפוץ מצב ישנה או עתיקה?

שחזור מצבות עתיקות מתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בייצור של מצבות מסוגים שונים של אבנים. באמצעות כלים מתקדמים, ניתן לבצע שחזור מושלם למרבית סוגי המצבות. אם לאדם היקר לכם ישנה מצבה שבורה או ישנה מצבה עתיקה של המשפחה שלכם במצב לא תקין, זה הזמן לפנות לחברה מקצועית לביצוע עבודות שיחזור ותיקון מצבות. אם אתם רוצים לשמר את הזיכרון של האדם המת בכבוד מלא, תוכלו להזמין שירותי שיפוץ וחידוש הכוללים תיקונים באבן, פיסול של אבן חדשה, שיפור של הכיתוב, שיפוץ המבנה הכללי של המצבה וטיפול במצבות שנשחקו עקב פגעי מזג האוויר.

חידוש של כל סוגי המצבות

על מנת שתוכלו להחזיר את מצב המצבה לקדמותו ואף לשפר אותו, אתם יכולים להזמין שירות חידוש מצבה מאחת החברות המובילות בישראל בתחום המצבות. חברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש מציעה לכם שירות ייחודי לחידוש מצבה המתבצע עם כלי עבודה חדישים ומתקדמים המאפשרים להגיע לרמת שחזור גבוהה מאוד. החברה כוללת אנשי מקצוע מהמנוסים ביותר בתחום המבצעים עבודות שיפוץ ושחזור למאות מצבות בכל שנה.

שחזור מצבות עתיקות עם אנשי מקצוע

להזמנת שירות מקצועי לשחזור מצבות עתיקות, צרו קשר עכשיו עם חברת וולףסטון תעשיית אבן ושיש וקבעו פגישה ראשונית עם נציגי החברה בבית העלמין הרלוונטי. העבודות יתבצעו בהתאם לדרישות שלכם ובהתאם למצב בו נמצאת המצבה והמחיר יהיה הוגן במיוחד ומותאם ככל הניתן לתקציב שהגדרתם מראש.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.