074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

שיפוץ וחידוש מצבות ישנות

השנים חולפות במהירות, לעיתים אפילו לא מרגישים עד כמה הזמן טס, עד שאנו קולטים שהחיים חולפים נגד עינינו. כמו גם המצבות שעשיתם אז, לפני שנים לאנשים היקרים שהלכו מהעולם. כחלק מהחיים, ככל שהזמן חולף התדירות בה אנו מגיעים לבתי העלמין פוחתת, וכך התחזוקה של המצבה יורדת גם היא.

 

תחזוקה שוטפת

לפתע אנו מגלים שתחזוקת מצבה וחלקת קבר כבר לא עומדת מול עיניכם, שהשנים השאירו את הנזקים שלהם גם על המצבות. אותיות שהחלו לדהות וכמעט להיעלם, אבן רופפת, שברים שלא היו ולפתע מופיעים בלי התראה קודמת. וכן כמו החיים גם המצבות זקוקות לשיפוץ. אין ברירה, תחזוקה זה דבר חשוב לכל דבר בחיים. נזקי מזג האוויר, התנאים, השנים כל אלו משפיעים על המצבות. 

 

מה עושים?

תמיד אפשר לעשות, ויש אין סוף אפשרויות. המגוון פתוח במיוחד בימינו, ואחד מהאפשרויות הוא, שיפוץ וחידוש מצבות ישנות, או תחזוקת מצבה וחלקת קבר. כמו שאפשר לשפץ בית או לדאוג לתחזוקה השוטפת שלו, אין ספק שאפשר לבצע גם שיפוץ קברים ולדאוג תמיד שהמצבות נראות טוב ושומרות על המהות שלהם.  

 

כבר אין צורך לשבור את הראש

לנסות להבין איך שומרים על התחזוקה, כי כבר קלטתם שאין מנוס משיפוץ – שיפוץ המצבה, ושיפוץ קברים בכלל. כל מה שנותר הוא, לבחור את המקום הנכון שיוכל לעשות את העבודה, כי אין ספק שלבד זה לא תמיד טוב ורצוי. במצבים כאלו צריכים לבחור אנשי מקצוע שיודעים איך לעשות את זה, שמומחים בעבודות מסוג זה ומבינים את החשיבות שיש לשיפוץ.

 

״וולףסטון״ בית של אבן ושיש

שיפוץ וחידוש מצבות ישנות זהו תחום רחב. אפשר לשנות לחלוטין את המצבה שעשיתם לפני שנים, ואפשר לשמור על הצורה שלה ורק לגרום לה להיות חדשה שוב, צעירה בכמה עשרות שנים. כל אלו תלויים ברצון שלכם, מה אתם מדמיינים, מה הדבר הנכון לכם לפני שהורסים ובונים מחדש?

אצלנו ב״וולףסטון״ תפגשו צוות מומחים שיודע איך לשפץ ולחדש מצבות, שמבין את העבודה, מכיר את הרגישות ויודע איך להוציא את זה לפועל. אנחנו דוגלים ביופי ואיכות ודואגים לעזור לכם בכל דבר, חידוש או שיפוץ מצבות שיבוצעו בדיוק לשביעות רצונכם. 

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.