074-766-13-94

העבודה 24, אור יהודה

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד, ולכן חבל שבעלי עסקים רבים נוטים דווקא לזלזל בו ולא להשקיע בו מחשבה, זמן וכסף. אנחנו ב”וולףסטון תעשיות אבן ושיש” מבינים את החשיבות ואת הכוח שיש לשלטים, ובדיוק בשביל זה הכנו עבורכם מדריך קצר שיביא לכם את התשובות לכל השאלות שאולי שאלתם את עצמכם בנוגע להזמנת שלט למוסד\ עסק שלכם.

למה לי לבחור שלט שעשוי מאבן או שיש?
שיש ואבן לא סתם משמשים את בני האדם במשך שנים רבות. הם שני חומרים חזקים ועמידים מאוד, אך עם זאת בני האדם כבר למדו איך לעבד אותם ואיך ליצור מהם כמעט כל דבר שנרצה. שלטים העשויים אבן או שיש הם ממש לא דבר חדש או מוזר, ואפילו בתרבויות עתיקות יותר נהגו לחרוט על סוגי חומרים אלו על מנת להכווין אנשים למקומות או להכריז כי כאן נמצא מקום חשוב.
מעבר לסיבות ההיסטוריות והחזקות של החומר, העובדות הפשוטות מצביעות על כך ששלטים אלו פשוט מחזיקים הרבה זמן. הם עמידים מאוד בכל מזג אוויר, לא דורשים כמעט תחזוקה וניקוי וכיום ניתן גם לתלות אותם על קיר או בגובה במידה ותרצו.

האם אוכל להשפיע על הנראות של השלט?
כמובן! אנחנו מאמינים בכל ליבנו בעבודה משותפת עם הלקוחות שלנו ובשיח פתוח על המוצרים שאתם מזמינים מאיתנו. במידה ויש משהו ספציפי שאתם רוצים להטביע או לכתוב על השלט שלכם: משפט מסוים, הסלוגן שלכם, תיאור קצת של העסק או אפילו איור קטן – אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, להציג את הרעיונות שלכם ויחד נחשוב איך אפשר לבצע אותם בצורה הטובה ביותר.

למה לי להזמין שלט דווקא מכם?
אנחנו ב”וולףסטון תעשיות אבן ושיש” מתגאים בשנים רבות של ניסיון בעבודה עם אבן ושיש. בחברה שלנו עובדים אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שמגיעים עם ניסיון רב ועם אהבה לעבודה באבן. אנחנו יודעים לתת שירות מקצועי ואמין אך גם לא שוכחים אתכם, הלקוחות, ומתגאים בכך שאנחנו יודעים לתת שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך עד שתקבלו את התוצר המושלם.

מידע שימושי

מאמרים נוספים

graves, graveyard, grave jewelry-3683273.jpg

אנדרטאות

אנדרטה היא אחת הדרכים הכי יפות ויצירתיות שיש להנציח אדם אהוב שהלך לעולמו. אנחנו ב"וולפףסטון תעשיות אבן ושיש" נשמח לסייע לכם בבניית אנדרטה שתשמר ותתאר בדיוק את הרגע או את האדם שאותו תרצו להנציח.
graves, graveyard, grave jewelry-3683272.jpg

מצבות

ראשית, הרשו לנו להשתתף בצערכם. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" בטוחים שזוהי תקופה לא קלה עבורכם ואנחנו יודעים שהעיסוק בנושא הקבורה ובחירת המצבה יכול להיות קשה מאוד לנפש של כל אחד.
Synagogue

בתי כנסת

כולנו יודעים כמה בתי כנסת הם מקום קדוש וחשוב ליהדות וליהודים מאמינים מכל רחבי העולם, וכמעט לכל אדם יש את בית הכנסת הקבוע שלו שאליו הוא אוהב להגיע ולהתפלל. אנחנו יודעים שבתי כנסת מייצרים קהילות חשובות מאוד.
european patent office, building, institute-59094.jpg

שלטים למוסדות

זו אמנם יכולה להישמע כמו קלישאה אך זו האמת – כל מוסד שמכבד את עצמו זקוק לשלט כניסה או הכוונה מכובד. פעמים רבות השלט הוא הדבר הראשון שהלקוחות רואים לפני שהם נכנסים אליכם לעסק או למשרד.
succulents, cherries, plant-6781923.jpg

עבודות אומנות

מי לא אוהב אומנות? עבודות אומנות מקיפות אותנו בחיי היום-יום ואין כמעט אדם שלא מוצא עבודת אומנות שהוא מתחבר אליה ואוהב במיוחד. אנחנו ב"וולףסטון תעשיות אבן ושיש" מתמקצעים גם ביצור של עבודות אומנות מאבן ושיש.